Kızılcahamam Lastikçi

Kızılcahamam Lastikçi

Kızılcahamam Lastikçi 0506 750 87 84

Kızılcahamam Lastikçi, 24 saat lastik tamir ediyoruz. Ankara Kızılcahamam’da lastik yardımı 0506 750 87 84 numaralı telefon ile hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Hizmet ağımız her gün biraz daha ilerlemekte ve gelişmektedir.

Kızılcahamam Lastikçi
Kızılcahamam Lastikçi

Kızılcahamam Lastikçi her bölgede hizmetinizdedir.

Ankara Kızılcahamam 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Kızılcahamam’ın her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. Kızılcahamam Lastikçi ile 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Kızılcahamam’daki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Maduriyetiniz yok olur ve siz yolunuza devam edersiniz.

Kızılcahamam Lastikçi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Kızılcahamam’da Lastikçi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz Kızılcahamam’da lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Kızılcahamam’da oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Kızılcahamam 7/24 Lastikçi ile en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz.

Kızılcahamam Lastikçi
Kızılcahamam Lastikçi

İşte hiç merak etmeyin Kızılcahamam Lastikçi 0506 750 87 84 arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın Kızılcahamam Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilçemiz Kızılcahamam’ın yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Kızılcahamam Lastikçi, Kızılcahamam Oto Lastik Tamiri, Kızılcahamam Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

*Kızılcahamam VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

Kızılcahamam Lastikçi
Kızılcahamam Lastikçi

İRTİBAT: BURCU ERSUN

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Kızılcahamam da Lastikçi, Kızılcahamam Acil Lastik Tamiri, Kızılcahamam Acil Lastikçi, Kızılcahamam Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. ALOLASTİKÇİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir